Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Laureaci Nagrody i Odznaki Patrona

LAUREACI NAGRODY I ODZNAKI PATRONA

   Nagroda Patrona jest najbardziej prestiżowym wyróżnieniem, które może uzyskać uczeń po trzech latach nauki w Gimnazjum nr 30.

 NAGRODA PATRONA

Rok szkolny
Nagroda
Wyróżnienie

2015/2016

Szymon Zelkowski - 3a

Magdalena Broda - 3a
Katarzyna Pierścieniak - 3a

2014/2015

Julia Walentynowicz - 3a

Cezary Wawryło - 3a
Monika Laskowska - 3a

2013/2014

Patryk Wieteska - 3a

Elżbieta Rafałko - 3a
Przemysław Borkowski - 3a

2012/2013

Katarzyna Wąsowska - 3b

Luiza Gmurczyk - 3b
Łukasz Szement - 3a
2011/2012 Filip Bartosik - 3c Agnieszka Sosnowska - 3b
2010/2011 Małgorzata Tryfon - 3a Monika Rąpała - 3a 
Justyna Leszek - 3a
2009/2010 Patrycja Polanowska - 3c Anna Bator - 3c
Marta Wojtczak - 3c
2008/2009 Karolina Renc - 3c Klaudia Plichta -3a
2007/2008 Anna Jankowska - 3c Aleksandra Manowska - 3c
Agnieszka Gajewska - 3c
Magda Wiœśniewska - 3a
2006/2007 Agnieszka Kuśmierska-Kuśmierczyk - 3b Katarzyna Mizio - 3c
2005/2006 Sylwia Przybylska - 3a Aleksandra Borycka -3b
Anna Roguska - 3c
2004/2005 Paulina Gałązka - 3b Alicja Szczerek - 3a
Barbara Bogdańska - 3a

   Uczniowie klas pierwszych i drugich za swoje osiągnięcia mogą otrzymać Odznaki Patrona, które mają znaczący wpływ przy ubieganiu się o Nagrodę Patrona.

ODZNAKA PATRONA

  
Rok szkolny
Laureaci

2015/2016

Julia Szuflat - 1a
Natalia Burnett - 1a
Mateusz Gajowniczek - 1a
Diana Lewandowska - 1b
Emilia Żelazna - 2c

2014/2015

Sandra Bbdel Kader - 1a
Emilia Żelazna - 1c
Wiktoria Szwed - 1s
Magdalena Sikorska - 1s
Magdalena Broda - 2a
Katarzyna Pierścieniak - 2a
Szymon Zelkowski - 2a

2013/2014

Monika Górska - 1a
Katarzyna Pierścieniak - 1a
Szymon Zelkowski - 1a
Magdalena Broda - 1a
Irina Petrosyan - 1a
Julia Walentynowicz - 2a
Monika Laskowska - 2a
Cezary Wawryło - 2a

2012/2013

Julia Walentynowicz - 1a
Cezary Wawryło - 1a
Patrycja Wakulińska - 1a
Aleksandra Gawrychowska - 1a
Marek Rąpała - 1a
Elżbieta Rafałko - 2a
Patryk Wieteska - 2a
Agnieszka Szyszko - 2a
Przemysław Borkowski - 2a
Paulina Matusewicz - 2a

2011/2012

Paulina Matusewicz - 1a 
Przemysław Borkowski - 1a
Agnieszka Szyszko - 1a
Patryk Wieteska - 1a
Emilia Dobko - 1a
Michał Bator - 2a 
Michał Dębowski - 2a
Łukasz Szement - 2a
Luiza Gmurczyk - 2b
Katarzyna Wąsowska - 2b
2010/2011
Michał Bator - 1a 
Katarzyna Wąsowska - 1b
Michał Dębowski - 1a
Łukasz Szement - 1a
Luiza Gmurczyk - 1b
Agnieszka Sosnowska - 2b 
Filip Bartosik - 2c
M. Wakulińska - 2c
K. Głaska-Zielińska - 2c
M. Kurek - 2c
2009/2010
Filip Bartosik - 1c 
Martyna Wakulińska - 1c
Michał Kurek - 1c
Justyna Leszek - 2a
Małgorzata Tryfon - 2a
Karolina Wiśniewska - 2s
2008/2009
Monika Rąpała - 1a 
Justyna Leszek - 1a
Małgorzatat Tryfon - 1a
Gabriela Filip - 1a
Karolina Wiśniewska - 1s
Patrycja Polanowska - 2c
Natalia Kamińska - 2c
Anna Bator - 2c
Monika Jasińska - 2c
Marta Wojtczak - 2c
2007/2008
Patrycja Polanowska - 1c
Anna Bator - 1c
Monika Jasińska - 1c
Marta Wojczak - 1c
Michał Rombel - 1b
Klaudia Plichta - 2a 
Kinga Kondracka - 2b
Klaudia Godlewska - 2b
Karolina Renc - 2c
2006/2007
Karolina Godlewska - 1b
Klaudia Plichta - 1a
Kinga Kondracka - 1b
Karolina Renc - 1c
Paulina Kondeja - 1c
Anna Jankowska - 2c
Aleksandra Manowska - 2c
Maciej Kowański -2c
Marta Bator - 2c
Edyta Kalinowska - 2c
Magda Wiśniewska - 2a
2005/2006
Magda Wiśniewska - 1a
Marta Gulska - 1a
Marta Klimiuk - 1a
Magda Rutkowska - 1a
Marta Kowalewska - 1b
Marta Bator - 1c
Agnieszka Gajewska - 1c
Anna Jankowska - 1c
Maciej Kowański - 1c
Aleksandra Manowska - 1c
Julia Mazur - 2a
Aleksandra Listkiewicz - 2b
Agnieszka Kuśmierska-Kuśmierczyk - 2b
Katarzyna Mizio - 2c
Paweł Ryciak - 2c
Zuzanna Wojdat - 2c
Karolina Gawron - 2c
Justyna Chiszko - 2c
2004/2005
Aleksandra Listkiewicz - 1b
Agnieszka Kuśmierska-Kuśmierczyk - 1b
Kamila Łoń - 1b
Ewa Mazur - 1b
Karolina Gawron - 1c
Zuzanna Wojdat - 1c
Paweł Ryciak - 1c
Katarzyna Mizio - 1c
Katarzyna Witkowska - 1s
Sylwia Przybylska - 2a
Marta Hancyk - 2b
Anna Gręda - 2b
Aleksandra Borycka - 2b
Magdalena Kaljota - 2b
Sylwia Bagińska - 2c
Marta Bajczuk - 2c
Julia Borucińska - 2c
Vitomir Djaja-Jośko - 2c
Marta Jankowska - 2c
Ewelina Koprowicz - 2c
Ewa Maj - 2c
Anna Roguska - 2c
Anna Sidorowicz - 2c
Anna Sobiecka - 2c
Alicja Stefanowska - 2c
Michał Świstak - 2c
Iga Wymysłowska - 2c
Ewelina Kramarska - 2c