Gabinet profilaktyczny

Nazywam się Elżbieta Labrenc jestem pielęgniarką i mam przyjemność współpracować z gronem pedagogicznym tej szkoły. Od 30 lat pracuje w placówkach oświatowych na stanowisku pielęgniarki środowisk nauczana i wychowania. Opiekę medyczną sprawuje wraz z lekarzem Jolantą Mazowską. Opieką pielęgniarską objęci są wszyscy uczniowie uczęszczający do szkoły. Profilaktyczna opieka nad młodzieżą w szkole ma na celu:
1.Wspieranie rozwoju i wczesne wykrywanie zaburzeń i chorób
2.Czynne poradnictwo dla uczniów z problemami zdrowotnymi oraz opieka nad uczniami z chorobami przewlekłymi
3.Współdziałanie na rzecz ochrony i promocji zdrowia

Gabinet medyczny jest czynny codziennie o określonych godzinach.
poniedziałek 11 - 15
wtorek 11 - 15