Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyróżnienie dla Oli

W środę 14 czerwca Aleksandra Tarka odebrała dyplom i nagrodę za wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literacko - Plastycznym "Podróże do innych światów. Fantasy i science - fiction", kategoria Proza.

Uczennicę przygotowała nauczycielka języka polskiego p. Anna Bednarczyk.
Gratulujemy i zapraszamy do lektury wyróżnionej pracy.


W ramach projektu MEN współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny nasza szkoła w roku szkolnego 2006/07 otrzymała nową pracownię komputerową oraz Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej, które znajduje się w bibliotece szkolnej. Drugą pracownię otrzymaliśmy w czerwcu 2008 roku.