Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrzostwa Dzielnicy w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych w ramach 50 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

W pierwszej połowie marca w hali DOSiR Praga Północ przy ul. Szanajcy 17/19 rozegrane zostały Mistrzostwa Dzielnicy Praga-Północ w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych w ramach 50 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

W zawodach rywalizowało pięć praskich gimnazjów. Nasze dziewczęta okazały się bezkonkurencyjne wygrywając zdecydowanie wszystkie spotkania i zapewniając sobie prawo reprezentowania Pragi-Północ na Mistrzostwach Warszawy.

Impreza, w której uczestniczyło ponad 50 młodych siatkarek przebiegała w przyjaznej, sportowej atmosferze przy dużym zainteresowaniu publiczności. Na wielkie słowa uznania zasłużyli nasi kibice - uczniowie Gimnazjum nr 30, którzy cały czas żywiołowo i co godne podkreślenia kulturalnie dopingowali swoje koleżanki.

Skład drużyny: Wiktoria Szwed (kapitan), Magdalena Sikorska, Nikola Kot, Maja Knyziak, Daria Prozych, Dominika Mutniańska, Magdalena Góra, Julia Duda, Paulina Olszewska, Ewa Koźmińska.

Trenerzy: Andrzej Sowa, Adam Beczek


W ramach projektu MEN współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny nasza szkoła w roku szkolnego 2006/07 otrzymała nową pracownię komputerową oraz Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej, które znajduje się w bibliotece szkolnej. Drugą pracownię otrzymaliśmy w czerwcu 2008 roku.