Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

II Wielkie Praskie Dyktando

 Szanowni Państwo,

 uprzejmie informujemy, że 3 marca 2017 r. odbędzie się po raz drugi Konkurs Ortograficzny Wielkie Praskie Dyktando.

Honorowym patronatem objął konkurs Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga-Północ Pan Dariusz Kacprzak.

Doskonalenie poprawności ortograficznej i gramatycznej oraz umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną dotyczy każdego Polaka, dlatego chcielibyśmy zaprosić do udziału w rywalizacji nie tylko uczniów praskich szkół, ale również osoby dorosłe – pracowników oświaty.

Zachęcamy Państwa do udziału we współzawodnictwie.

Szczegółowe zasady uczestnictwa z tematyką konkursu w załączeniu.

 Dyrekcja i nauczyciele
Gimnazjum nr 30 im.gen. K. Pułaskiego


W ramach projektu MEN współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny nasza szkoła w roku szkolnego 2006/07 otrzymała nową pracownię komputerową oraz Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej, które znajduje się w bibliotece szkolnej. Drugą pracownię otrzymaliśmy w czerwcu 2008 roku.