II Wielkie Praskie Dyktando

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że 3 marca 2017 r. odbędzie się po raz drugi Konkurs Ortograficzny Wielkie Praskie Dyktando.

Honorowym patronatem objął konkurs Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga-Północ Pan Dariusz Kacprzak.

Doskonalenie poprawności ortograficznej i gramatycznej oraz umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną dotyczy każdego Polaka, dlatego chcielibyśmy zaprosić do udziału w rywalizacji nie tylko uczniów praskich szkół, ale również osoby dorosłe – pracowników oświaty.

Zachęcamy Państwa do udziału we współzawodnictwie.

Szczegółowe zasady uczestnictwa z tematyką konkursu w załączeniu.

Dyrekcja i nauczyciele
Gimnazjum nr 30 im.gen. K. Pułaskiego