Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Festiwal nauk przyrodniczych

6 lutego 2017 r. klasa IIIa uczestniczyła w zajęciach pokazowych z geografii, biologii i fizyki. Podczas zajęć uczniowie wykonywali naszyjniki z własnego DNA, obejrzeli taniec - podziału komórkowego, uczestniczyli w pokazach z fizyki, grali w grę Wędrówki po miastach europejskich.
Zajęcia zorganizowano w ramach Festiwalu Nauk Przyrodniczych w Zespole Szkół nr 22 przy ulicy Konopczyńskiego 4.


W ramach projektu MEN współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny nasza szkoła w roku szkolnego 2006/07 otrzymała nową pracownię komputerową oraz Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej, które znajduje się w bibliotece szkolnej. Drugą pracownię otrzymaliśmy w czerwcu 2008 roku.