Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Co z naszą szkołą

Zaczęły się ferie i reforma edukacji w Warszawie.
Mieliśmy być szkołą podstawową, tak nam obiecano, a mamy być filią technikum geodezyjnego. To oznacza koniec naszej szkoły!
Mówimy stanowcze NIE dla takiego pomysłu! i cały czas walczymy:
- Tutaj możecie posłuchać.


W ramach projektu MEN współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny nasza szkoła w roku szkolnego 2006/07 otrzymała nową pracownię komputerową oraz Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej, które znajduje się w bibliotece szkolnej. Drugą pracownię otrzymaliśmy w czerwcu 2008 roku.