Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień na opak

                W piątek 13 – dla przesądnych wyjątkowo pechowy dzień – w naszym gimnazjum w ramach konkursu Zgrana Klasa był dzień na opak – chłopcy przebierali się za dziewczynki – dziewczynki za chłopców. Zabawa była niesamowita. Najwięcej przebranych osób było w klasach IIIs i IIIc.  Dodatkowe punkty zostały dopisane wszystkim klasom.


W ramach projektu MEN współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny nasza szkoła w roku szkolnego 2006/07 otrzymała nową pracownię komputerową oraz Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej, które znajduje się w bibliotece szkolnej. Drugą pracownię otrzymaliśmy w czerwcu 2008 roku.