Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zawodowa droga do przyszłości

Uczniowie naszej szkoły w dniach 12.01 i 13.01 brali udział w warsztatach "Zawodowa droga do przyszłości" w Centrum Kształcenia
Praktycznego. Poznawali swoje predyspozycje zawodowe w czterech pracowniach. Stolarską, w której wykonali z drewna grę "kółko i krzyżyk". Cukierniczą gdzie upiekli smaczne babeczki i ciasteczka. Następnie odwiedzili pracownię mechatroniczną. W pracowni budowlanej wykonali piękne prace wykorzystując masę szpachlową i pigmenty. Kolejne spotkania w ramach realizacji warsztatów wkrótce.

W ramach projektu MEN współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny nasza szkoła w roku szkolnego 2006/07 otrzymała nową pracownię komputerową oraz Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej, które znajduje się w bibliotece szkolnej. Drugą pracownię otrzymaliśmy w czerwcu 2008 roku.