Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wycieczka do Muzeum Żydów Polskich

9 stycznia uczniowie klasy IIb odwiedzili Muzeum Historii Żydów Polskich. Lekcja „Pociąg do nowoczesności” okazała się niezwykłą lekcją także tolerancji. 

Wiek XIX to czas zmian – kulturowych, światopoglądowych, przemysłowych. Oglądając wystawę stałą, uczniowie tworzyli postaci bohaterów z epoki, poznali losy społeczności żydowskiej w Polsce pod zaborami.


W ramach projektu MEN współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny nasza szkoła w roku szkolnego 2006/07 otrzymała nową pracownię komputerową oraz Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej, które znajduje się w bibliotece szkolnej. Drugą pracownię otrzymaliśmy w czerwcu 2008 roku.