Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Boże Narodzenie w naszej szkole

Boże Narodzenie to czas wyjątkowy w polskiej tradycji. Czas obchodzony uroczyście, rodzinnie, akcentujący polskie obyczaje. Każdy pragnie wierzyć, że Pan Jezus narodził się pewnej mroźnej nocy w drewnianej szopie...

Święta Bożego Narodzenia to czas przyjścia na świat Boga - Człowieka. Czy możliwe jest dzisiaj, we współczesnym świecie, odnalezienie drogi do Boga?  Odpowiedzi na to pytanie udzielili uczniowie koła teatralnego  podczas przedstawienia, które odbyło się w dniu 22 grudnia 2016r.

Po szkolnych jasełkach odbyły się klasowe spotkania wigilijne. Już dwa dni przed 24 grudnia mogliśmy poczuć magię świąt.


 

W ramach projektu MEN współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny nasza szkoła w roku szkolnego 2006/07 otrzymała nową pracownię komputerową oraz Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej, które znajduje się w bibliotece szkolnej. Drugą pracownię otrzymaliśmy w czerwcu 2008 roku.