Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WIECZÓR CZARÓW W NASZEJ SZKOLE - RELACJA Z WYDARZENIA

 

27 listopada nasza szkoła na parę godzin stała się miejscem pełnym magii i czarów. Tego dnia cała społeczność szkolna przyłączyła się do przygotowań związanych z organizacją Wieczoru Czarów w naszym gimnazjum. Przygotowania do wspólnej zabawy trwały tego dnia od wczesnych godzin popołudniowych. Wystrój sal zadziwił wszystkich gości, którzy tego wieczoru postanowili przybyć na Wieczór Czarów. Rodzice naszych uczniów, Grono Pedagogiczne z Panią Dyrektor i Wicedyrektor na czele wyglądali  jak postacie z baśni. Wróżki, Czarownice, Baby Jagi i Elfy zapraszały przybywających licznie na zabawę do wspólnego wróżenia z kart, z dłoni czy do lania wosku. Atrakcji było co niemiara, a na strudzonych uczestników „Czarcich harców” czekały pyszne ciasta przygotowane przez mamy, babcie i nauczycieli naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy Wieczoru Czarów wzięli udział w loterii oraz dyskotece, podczas której odbył się konkurs na najładniejszego czarodzieja narysowanego przez uczniów, rodziców oraz nauczycieli. Aby przekonać się jak to wszystko wyglądało i czy warto przybyć na zabawę w przyszłym roku zapraszamy do odwiedzenia fotoreportażu zamieszczonego poniżej.

Chatka Baby Jag...
Czarcie harce
Czarcie żarcie
Czarodzieje
 
Loteria
Kram z marzenia...
 
Magiczne metamo...
Obdzieranie ze ...
Postaw wszystko...
Organizatorzy z...
Zapytaj wróżkę
zamienione roleW ramach projektu MEN współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny nasza szkoła w roku szkolnego 2006/07 otrzymała nową pracownię komputerową oraz Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej, które znajduje się w bibliotece szkolnej. Drugą pracownię otrzymaliśmy w czerwcu 2008 roku.