Dni Integracji 2014/2015 w "30tce"

W tym roku szkolnym uczniowie klas pierwszych wzięli udział w Dniach Integracji. Zajęcia miały  na celu bliższe poznanie się zespołów klasowych oraz nauczycieli uczących w szkole. Podsumowaniem integracji była wspólna zabawa w hali sportowej - bieg przez tor przeszkód. W tym roku zwyciężyli uczniowie klasy I c, których dzielnie wspomagali uczniowie klasy III c. Zwycięzcy otrzymali nagrodę przechodnią - figurkę Kota - którą ufundowała pani Dyrektor Ewa Duvnjak. Emocje podczas rywalizacji sięgały zenitu, zabawa była wspaniała. Zdjęcia zamieszczone poniżej nie oddają w pełni klimatu tego wyjątkowego dnia. Ciekawe jak poradzą sobie pierwszoklasiści za rok? Tegoroczna Integracja zapoczątkowała nową tradycję przyjmowania "Nowych" w poczet uczniów naszej szkoły.

Dni Integracji ...