Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Debata na temat: Szkoła współpracy - kolejne spotkanie

 

8 maja 2014 roku naszym Gimnazjum odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu "Szkoła współpracy". Tym razem rodzice, uczniowie i nauczyciele uczestniczyli wspólnie w debacie. Wszyscy zaproszeni do debaty rodzice, uczniowie oraz nauczyciele rozmawiali o zadaniach, które należy podjąć, abyśmy wszyscy byli dumni z naszego Gimnazjum.

 

Debata wszyscy

 

 

W ramach projektu MEN współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny nasza szkoła w roku szkolnego 2006/07 otrzymała nową pracownię komputerową oraz Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej, które znajduje się w bibliotece szkolnej. Drugą pracownię otrzymaliśmy w czerwcu 2008 roku.